29 marca 2019

Żółta sukienka w białe kwiaty

Żółty kolor. Ja i żółty kolor! Tak, to się dzieje ;) 
Jedyną rzeczą w tym kolorze jaką posiadam jest spódnica z TEGO wpisu i przyznam szczerze, że założyłam ją może ze dwa razy w ciągu kilku miesięcy odkąd ją uszyłam. 
Ale ten odcień żółtego jest zupełnie inny, żywy, wyrazisty i aż świeci! Jak słońce w wiosenne poranki :)  Jak wygląda na mnie, co sądzicie? Tą sukienkę uszyłam sobie w ramach współpracy ze sklepem Pinsola i TUTAJ znajdziecie przygotowaną przeze mnie instrukcję szycia tego dzieła.
Nie dość, że ten kolor pierwszy raz mam na sukience, to jeszcze fason jest nowością, ponieważ nigdy jeszcze nie szyłam takiego kopertowego dekoltu. (szyłam ją na początku marca, a teraz mam już trzy sukienki o takim fasonie).

Wykrój znalazłam w gazecie Szycie 2/2018 i lekko przerobiłam według własnych potrzeb.
Tkaninę, którą wykorzystałam możecie zakupić tutaj: PINSOLA
Bardzo fajnie się układa i trzyma fason, jest jednocześnie mięsista i lejąca.


Jeszcze kilka słów o współpracy z Pinsolą, ponieważ to bardzo ważna część mojej pracy w tym roku.
Przygotowuję instrukcje szycia z wykorzystaniem materiałów ze sklepu, a jeśli już szyję to staram się głównie dla siebie, ponieważ wydaje mi się to najbardziej rzetelną formą promowania asortymentu ze sklepu. Podczas szycia mogę zauważyć jak się szyje z danego materiału, aby później to dokładnie opisać. Mogę sprawdzić czy coś dzieje się z nim po praniu czy prasowaniu. Noszę i testuję czy np nie jest zbyt sztyczny, albo zbyt gniotliwy. I ważnym plusem jest też to, że w końcu, po tylu latach "siedzenia" w tym szyciowym świecie mogę realizować moje marzenie- ubierać się kiedyś tylko w rzeczy uszyte przeze mnie!
Od zawsze zmagałam się z brakiem czasu na szycie dla siebie, a teraz mogę to wszystko połączyć z korzyścią dla mnie, dla Was, dla sklepu Pinsola. I wydaje mi się, że ta współpraca wychodzi nam bardzo dobrze i mam nadzieję, że moje opisy szycia przydają Wam się przy tworzeniu Waszych szyciowych projektów.
Co sądzicie o tej sukience, pasuje do mnie ten fason i kolor?


Udanego weekendu kochani!
Ja wracam do mojego piątkowego szycia- to mój ulubiony dzień tygodnia ♥

----------------------------------------------------------------------
Znajdź mnie tutaj:
facebook-daj lajka :)
instagram-tutaj dużo się dzieje! 

♥♥♥
Faustyna

6 komentarzy

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie wpisu! Czy chcesz coś dodać od siebie? Zapraszam do komentowania :)
Proszę podpisz się imieniem, tak będzie mi łatwiej odpowiedzieć.

TOP