7 stycznia 2019

Błyszcząca sukienka i moje urodziny

Rok jak zawsze zaczynam urodzinami.
W tym roku były bardzo wyjątkowe, trwały aż cztery dni i wydarzyło się dużo wspaniałych rzeczy! Większość pokazywałam na instastory. Już pierwszego stycznia czułam, że ten rok będzie wyjątkowy, ale teraz po urodzinach, spotkaniach z przyjaciółmi, rodziną, szalonych sportowych rzeczach i mile spędzonym czasie odczuwam to jeszcze bardziej. 
I tak właśnie będzie! 

Przy okazji moich urodzin pokażę Wam jak wygląda na "modelce" sukienka sylwestrowa, którą pokazywałam niedawno. Instrukcję szycia znajdziecie TUTAJ
Jest bardzo wygodna i fajnie się prezentuje właśnie w takich klimatach imprezowych. Błysk i kolor ładnie współgrają. Jest dosyć luźna przez dekolt na plecach, ale wiązanie z tyłu dobrze trzyma wszystko na miejscu. Obawiałam się trochę drapania tej dzianiny i niemiłym wrażaniu dla skóry, ale nic nie czuję. Dzianina ma gładką i delikatną lewą stronę i to ratuje przed drapaniem lurexu. 
Dzianina jest ze sklepu PINSOLA a inne kolory znajdziecie tutaj LUREX -jest złoty, srebrny, czarny, czerwony, grafit, a mój to chaber. 
Dobrze mieć jedną taką błyszczącą sukienkę w szafie! 
Chciałabym podziękować wszystkim za życzenia! 
To takie miłe ♥ 

----------------------------------------------------------------------
Znajdź mnie tutaj:


♥♥♥
Faustyna

3 komentarze

  1. Super sukienka. Świetnie się układa i cudownie błyszczy <3 Również mam niedługo urodziny. Swoją sukienkę kupiłam w hurtowni sukienek Sosimply.pl. Myślę, że będę się w niej świetnie bawić i to będą udane urodziny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie ;) Sukienka ma ładny kolor i błysk ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie wpisu! Czy chcesz coś dodać od siebie? Zapraszam do komentowania :)
Proszę podpisz się imieniem, tak będzie mi łatwiej odpowiedzieć.

TOP