7 stycznia 2018

Moje urodziny!

Wczoraj obchodziłam moje 23cie urodziny :) 

Taki miły dzień, jeden w roku. Zawsze wtedy jest dzień wolny, więc sprzyja to też temu, żeby spędzić go na relaksie, spacerach, gotowaniu czy czytaniu książki. I tak właśnie było, cały dzień z moim chłopakiem. Pomimo zbyt szybko mijających lat, ten dzień i tak jest dla mnie radosny w każdej minucie ♥
Z tej okazji poświęciłam więcej czasu na schludny wygląd, żeby poczuć się wyjątkowo i nawet mini sesja wyszła bardzo fajnie ;) A w dodatku w bluzce, którą sama uszyłam rok temu. 
Niby to tylko urodziny, po nich dni będą takie same i niby nic się nie zmienia, ale jednak zawsze jest ta chwila zastanowienia nad tym co wydarzyło się w ciągu minionego roku i co chcę zrobić w przyszłym, jakie mam cele i rzeczy do zrobienia. Zwłaszcza, że moje urodziny przypadają na 6 dzień stycznia, więc zawsze przed końcem roku robię już takie podsumowanie. Jest to bardzo fajne i przydatne zajęcie. Wyznaczam wtedy konkretnie co mam zamiar zrobić jeśli chodzi o pracę, co chcę przeczytać, zrobić w wolnym czasie, co chcę kupić czy uszyć. 
Podsumowuje też co udało mi się w poprzednim roku, czego nie zrobiłam, co mogę poprawić i nadrobić. 
Maksymalne skupienie, godzina w samotności, dobra muzyka czy zapalone świeczki. Co kto lubi, jeśli chodzi o wyciszenie i relaks. Kartka papieru i długopis. Więcej nic nie potrzeba. Polecam to zrobić! Poświęcic godzinę, która może wiele zmienić na lepsze i dać Ci świadomość co właściwie robisz w życiu i czy jesteś zadowlony z siebie. 
Czego sobie życzę? 
Tego, żebym robiła to co lubię robić
Żebym zawsze miała motywację i siłę do działania
Żebym znajdywała czas na odpoczynek
Żebym próbowała nowych rzeczy
Żebym się rozwijała w pracy na etacie i w szyciu
I oczywiście żebym regularnie ćwiczyła, bo przecież dlatego dostałam mój super prezent biegowy ♥

Nowe buty do biegania, czapka i sznurówki na wymianę. Idealny prezent na początek roku i sezonu biegowego. 

Kochani, celebrujcie swoje urodziny! To nie musi być wielka impreza w klubie z milionem ludzi i prezentów. Wystarczą najbliżsi, dobry humor i spędzanie czasu w ulubiony sposób! 

Zapraszam na moje profile, gdzie codziennie coś nowego:
facebook/instagram/pinterest/snap-faucia006

Do następnego!
Faustyna

2 komentarze

  1. Wszystkiego najlepszego i obyś w tym roku spełniła przynajmniej 1 swoje marzenie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna i szczęśliwa kobieta, do tego ambitna i z głową pełną pomysłów. Bardzo pozytywny post i ciekawy sposób na pisanie o urodzinach. Spełnienia marzeń:) Niech rezultat pasji i marzeń jakim są uszyte przez Ciebie ubrania, nie przestają zachwycać;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie wpisu! Czy chcesz coś dodać od siebie? Zapraszam do komentowania :)
Proszę podpisz się imieniem, tak będzie mi łatwiej odpowiedzieć.

TOP